Výsledky
Sezona 2019
V červenci se stanu maminkou...
Sezona 2018 - ukončení závodní kariéry
Rallye Sudety XCM 3.místo
Sezona 2017
Bohemia maraton | 1.místo | |||
Nova cup - Hradec | 3.místo | |||
Šela maraton MČR | 2.místo | |||
Tour de Ralsko | 1.místo | |||
Pražské schody | 19.místo | |||
Sprint Eliminátor Šumava | 1.místo | |||
ČP XCM Král Šumavy | 2.místo | |||
ČP XCM Most | 1.místo | |||
Malevil | 1.místo | |||
Sellaronda Hero | 1.místo | |||
Houštecký cyklomaraton | 1.místo | |||
MTB Trilogy | 1.místo | |||
ČP XCM Hlinsko | 4.místo | |||
Krkonošská 70 | 1.místo | |||
Rallye Sudety MČR XCM | 4.místo | |||
Pražská 50 | 5.místo |
Sezona 2016
2.místo ČP v XCM
Bohemia maraton | 1.místo | ||||
Ratibořický maraton | 2.místo | ||||
O Pirátovo Voko | 1.místo | ||||
Šela maraton MČR | 5.místo | ||||
Tour de Ralsko | 1.místo | ||||
Bikefest Kálnica | 1.místo | ||||
Rallye Most | 2.místo | ||||
Pražské schody | 13.místo | ||||
Odřivousův Pohár | 1.místo | ||||
Sellaronda Hero | 1.místo | ||||
Krkonošák | 1.místo | ||||
MTB Trilogy | 1.místo | ||||
MČR do vrchu Pec Pod Sněžkou - Hobby | 1.místo | ||||
Bike Cup Harrachov | 1.místo | ||||
Hlinecký hřebec | 3.místo | ||||
Podkrkonošský maraton | 1.místo | ||||
Bike Marathon Scuol | 4.místo | ||||
Krkonošská 70 tým | 1.místo | ||||
Rallye Sudety | 5.místo | ||||
Žacléřská 70 | 3.místo | ||||
Bikeranch Cup | 3.místo |
Sezona 2015
3.místo MarathonaMan Europe
1.místo Rallye Most 1/2 MX
1.místo Sellaronda Hero MX
1.místo Krkonošská 70 MX
1.místo Bemaniax Maraton 1/2 MX
1.místo Žacléřká 70 1/2 MX
1.místo Tour de Ralsko 1/2 MX
2.místo Rallye Sudety MX
2.místo Malevil 1/2 MX
2.místo Bike Babí léto MX
2.místo Příchovický maraton 1/2 MX
2.místo Ratibořický maraton 1/2 MX
3.místo Salzkammergut Trophy 211km MX
3.místo Seiffen MX
3.místo Král Šumavy MX
3.místo Škoda Bike Plzeň 1/2 MX
9.místo ČP Šela maraton MX
Sezona 2014 |
||||
2.místo MaratonMan Europe Ženy |
||||
5.místo MČR Rallye Sudety / 3.místo kategorie |
||||
1.místo KPŽ Jestřebí Hory 1/2 MX |
||||
1.místo Krkonošák 1/2 MX |
||||
1.místo Sellaronda Hero MX |
||||
1.místo Bikemaraton Drásal MX |
||||
1.místo Hlinecký Hřebec MX |
||||
1.místo Be,maniax maraton 1/2 MX |
||||
2.místo Salzkammergut Trophy 1/2 MX |
||||
2.místo Škodabike Maraton MX |
||||
2.místo Krkonošská pravda 1/2 MX |
||||
2.místo Bike Babí Léto MX |
||||
3.místo Okololiberce 1/2 MX |
||||
3.místo Seiffen MX |
||||
4.místo KPŽ Chrudim 1/2 MX |
||||
4.místo ČP Most MX |
||||
11.místo Garda Trentino MX |
||||
DNF 50 Český ráj |
||||
DNF Podkrkonošský maraton |
Sezona 2013 | |||
3.místo MaratonMan Europe Ženy
|
|||
1.místo Krkonošák MX | |||
1.místo Seiffen 1/2 MX | |||
1.místo Sellaronda Hero MX | |||
1.místo Okolohradce 1/2 MX | |||
2.místo ABB MTB CUP 1/2 MX | |||
2.místo Dachstein Triple Race | |||
2.místo Salkammergut Trophy 1/2 MX | |||
2.místo Houštecký cyklomaraton 1/2 MX | |||
2.místo Podkrkonošský maraton MX | |||
3.místo Ratibořická maraton 1/2 MX | |||
7.místo ČP Most MX | |||
8.místo MČR Malevil MX | |||
9.místo ČP Šela MX |
Sezona 2012 |
||||
2.místo MaratonMan Europe Ženy |
||||
2.místo ČP v maratonu
|
||||
1.místo Podralsko 1/2 MX |
|
|
||
1.místo Author 50 Český ráj 1/2 MX |
||||
1.místo KPŽ Jestřebí hory Úpice MX |
|
|||
1.místo Malevil Cup MX |
||||
1.místo Sellaronda Hero MX |
||||
1.místo Krkonošák |
||||
1.místo Salzkammergut Trophy 1/2 MX |
||||
1.místo Podkrkonošský maraton MX |
||||
1.místo Rallye Sudety MX, 2.místo absolutně |
||||
3.místo Etapák Trilogy |
||||
3.místo Seiffen 1/2 MX |
|
|||
3.místo Žacléřská 70 1/2 MX |
|
|||
3.místo Krkonošská 70 1/2MX |
||||
3.místo ČP Kdyně MX |
|
|||
4.místo ČP Most MX |
|
|||
6.místo Ratibořický maraton 1/2 MX |
|
|||
8.místo MČR ČP Šela maraton MX |
|
Sezona 2011 |
||||
3.místo MaratonMan Europe Ženy
|
||||
1.místo Přes dva kopce 1/2 MX |
||||
1.místo Okololiberce 1/2 MX |
||||
1.místo Author Šela maraton 1/2 MX |
||||
1.místo Kellys Mamut Bike Tour 1/2 MX |
||||
1.místo Author Král Šumavy 1/2MX |
||||
1.místo KPŽ Jestřebí hory Úpice MX |
||||
1.místo Sellaronda Hero MX |
||||
1.místo Samohýl MTB maraton 1/2 MX |
|
|||
1.místo Salzkammergut Trophy 1/2 MX |
|
|||
1.místo Podkrkonošský maraton MX |
||||
1.místo Okolo Broumova 1/2MX |
||||
1.místo Krkonošská 70 1/2MX |
||||
1.místo Rallye Sudety MX, 2.místo absolutně |
||||
2.místo Author 50 Český ráj 1/2 MX |
||||
2.místo Ratibořický maraton 1/2 MX |
||||
2.místo Velká cena České Třebové 1/2 MX |
|
|||
2.místo Eleven maraton Příchovice 1/2MX |
||||
2.místo Merida Jičínská 50 1/2 MX |
||||
2.místo Seiffen 1/2 MX |
|
|||
3.místo Kellys Malevil 1/2 MX |
||||
3.místo Žacléřská 70 1/2 MX |
||||
3.místo 50 Cyklorájem Podralsko 1/2MX |
||||
3.místo Pražská 50 1/2 MX |
||||
4.místo ABB MTB Cup 1/2 MX |
||||
9.místo Nova Auhor Cup 1/2 MX |
Sezona 2010
1.místo ČP 1/2 MX - kategorie Z20 |
|||||
3.místo ČP 1/2 MX - absolutně |
|
||||
|
|
|
|
|
|
1.místo ČP 1/2 MX Okolobudějovic |
|||||
1.místo Author 50 Český ráj 1/2 MX |
|||||
1.místo Author Šela maraton 1/2 MX |
|||||
1.místo Merida Jičínská 50 1/2 MX |
|||||
1.místo KPŽ Apache Jestřábí hory 1/2 MX |
|||||
1.místo Havex MTB Maraton 1/2 MX |
|||||
1.místo ČP 1/2 MX Okoloústí |
|
||||
1.místo Krkonošská 70 |
|
|
|||
2.místo Malá Sudetolady |
|
|
|||
2.místo Ratibořický maraton 1/2 MX |
|||||
2.místo ČP 1/2 MX Okololiberce |
|
||||
2.místo Haven Vysocký maraton 1/2 MX |
|||||
2.místo Cannondale Krkonošský maraton 1/2 MX |
|||||
2.místo ČP 1/2 MX Okolobrna |
|
|
|||
2.místo Královehradecká 50 1/2 MX |
|||||
3.místo Přes dva kopce 1/2 MX |
|
||||
3.místo ABB MTB Cup 1/2 MX |
|
||||
3.místo KPŽ Trutnoská 50 1/2 MX |
|||||
3.místo Kellys Malevil 1/2 MX |
|
||||
3.místo Salzkammergut Trophy 54km |
|
||||
3.místo Žacléřská 70 1/2 MX |
|
||||
3.místo KPŽ Šumavský maraton 1/2 MX |
|||||
4.místo Merida Bike vysočina MX |
|||||
4.místo Sudety Road (100Km) |
|
||||
4.místo Rallye Sudety 1/2 MX |
|
||||
4.místo Pražská 50 1/2 MX |
|
||||
4.místo Podkrkonošský maraton 1/2 MX |
|||||
5.místo MČR 1/2 MX Okoloostravy |
|||||
6.místo Nova Author Cup 1/2 MX |
|
Sezona 2009
5.místo MČR 1/2 MX Okoloprahy
1. místo Královehradecká 50 1/2 MX
1.místo Krkonošský maraton 1/2 MX
1.místo MTB 24hod Beroun (dvojice)
1.místo MTB 24hod Liberec-Vesec (čtveřice)
1.místo Krkonošský pohár XC Lomnice n.Pop.
2.místo Author 50 Českým rájem 1/2 MX
2.místo Havex MTB maraton 1/2 MX
2.místo Author 50 Bezděz 1/2 MX
2.místo Podkrkonošský maraton 1/2 MX
2.místo Krkonošsská 70 (družstva)
2.místo Žacléřská 70 (družstva)
3.místo Malevil 1/2 MX
3.místo Mnichovice 1/2 MX
4.místo Sudety 1/2 MX
Sezona 2008
1.místo Královehradecká 50
2.místo Bike Babí Léto
2.místo Krkonošský maraton
2.místo Havex MTB Maraton